Чемпіонат світу з параплавання м.Манчестер, Великобританія 31.07-06.08.23

01 Серпня, 2023

Національна збірна команда України з плавання серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку сьогодні прийняла участь у змаганнях чемпіонату світу з плавання, що проходитить з 31 липня по 6 серпня 2023 року у м. Манчестер ( Великобританія).

Змагання проходять у нещодавно відкритому Центрі водних видів спорту Манчестера – Manchester Aquatics Centre, де відбудеться двадцять шість фіналів чемпіонату світу з паралімпійського плавання.

11-й чемпіонат світу з паралімпійського плавання пройде до 6 серпня та збере 538 спортсменів із 67 країн світу. Це вже треті такі змагання у Великій Британії після Глазго-2015 та Лондона-2019.

Україну на цьому важливому міжнародному спортивному форумі представляє 41 спортсмен: 22 – з ураженнями опорно-рухового апарату, 17 з порушеннями зору та 2 – з порушеннями розумового і фізичного розвитку. Цей чемпіонат стане найважливішим етапом у здобутті ліцензій на Паралімпіаду-2024.

Одним із членів збірної України є представник від Херсонського регіону спротрсмен Херсонського регіонального центру “Інваспорт” ДРАПКІН АНДРІЙ (тренер Бербасова Альона).

Драпкін Андрій вібров срібло ( ІІ місце ) на дистанції 100 метрів брасом з результатом 1:41.23

Вітаємо Андрія, його тренера та всіх його уболівальників з гарним виступом!

Побажаємо перемоги Україні та вболіваємо за команду разом наживо з телеканалом Equalympic і Національним комітетом спорту інвалідів України – офіційними мовниками цих змагань в Україні.