Фінальні змагання ХХХ Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики, м.Кропивницький 26-28.06.23

06 Липня, 2023

з 25 по 28 червня 2023 року в м. Кропивницькому проходили змагання фінальної Всеукраїнської Спартакіади ” Повір у себе” з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю 2008-2013 років народження в яких прийняло участь близько 90 спортсменів з 15 регіонів України та м. Київ.

У фінальних змаганнях Спартакіади з легкої атлетики серед дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями слуху та розумового і фізичного розвитку, які відбулися з 26 по 28 червня у м. Кропивницький, брало участь 126 учасників, з них 88 дітей (26 –ураження опорно-рухового апарату, 15-порушенння зору, 26-порушення слуху, 22- порушення розумового і фізичного розвмтку) та 37 тренерів із 15 областей України та м.Києва.

Легкоатлетичні старти пройшли на стадіоні факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету м.Кропивницький.

Змагання проводились за підтримки Міністерства молоді і спорту України, Укрцентру з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю «Інваспорт», Національного комітету спорту інвалідів України та Кіровоградського регіонального центру «Інваспорт».

Херсонщину на цих змаганнях представляв один спертсмен з порушенням зору – СЛОВЕСНОВ ІВАН з м. Херсон, вихованець ДЮСШІ (ЗОШ №34 м.Херсон) який в старшій віковій групі в штовхання ядра посів І місце, а з бігу на 100 метріві в стрибках у довжину з розбігу був четвертим.
Тренують спортсмена Тімолаєв О. О. , Морозова О.М.

ВІТАЄМО СПОРТСМЕНА ТА ТРЕНЕРІВ