Новий рік – нові задачі, нові можливості! Робочий візит в м.Генічеськ

12 Січня, 2022

В рамках робочого візиту 11 січня 2022 року керівництво Херсонського Центру відвідало славне місто Генічеськ.

Протягом дня провели ряд продуктивних зустрічей. Зустрілися з начальником відділу освіти, культури, охорони здоров’я, молоді та спорту Генічеськох районної державної адміністрації Херсонської області – Філіповою Лілею Фрідріхівною. 

Відвідали Генічеське районне товариство інвалідів, плідно поспілкувалися з директором Тараном Юрієм Миколайовичем, провели продуктивні перемовини з начальником відділу культури та спорту Генічеської міської ради – Зюмкіним Олександром Анатолійовичем, щодо подальшого розвитку та підтримки спорту осіб з інвалідністю у територіальній громаді.

Також зустрілися з очільником Генічеської територіальної організації УТОГ – Озеровим Михайлом Володимировичем та поспілкувалися щодо залучення та участі у ряді фізкультурно оздоровчих заходах людей з порушеннями слуху.

Великий вклад в розвиток спорту людей з інвалідністю у районі протягом багатьох років вносить спеціаліст ХРЦ ІНВАСПОРТ, Почесна громадянка міста Генічеськ – Іллічова Тамара Миколаївна, яка координує та проводить щороку ряд спортивних заходів та на власному прикладі доводить молодому поколінню що “Життя – це рух, а рух – це життя”!

Велика вдячність міському голові міста – Тулупову Олександру Васильовичу, за багаторічну підтримку та розвиток спорту людей з інвалідністю у місті!!! Та користуючись нагодою вітаємо його з 50-ти річним ювілеєм!!!