У змаганнях з голболу перемогли «Леви».

26 Листопада, 2021

У спорткомплексі Генічеського професійного коледжу Херсонського державного університету, яким успішно керує Галина Толубець, 25 листопада відбулися змагання з голболу.

Ця спортивна гра є одним із паралімпійських видів спорту. Її суть полягає в тому, що команда з трьох людей має закинути м’яч із вбудованим дзвіночком у ворота суперника.

На заході, який відкрила його ідейний натхненник – керівник Генічної організації «Інваспорт», Почесний громадянин Геніческа Тамара Іллічова, були присутні гості, а саме: директор Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи для інвалідів Руслан Малашенко, виконавчий директор благодійної організації «Благо Дарина Євстратова, голова районної організації Товариства Червоного Хреста України Віра Целуйко, провідний спеціаліст відділу культури та спорту міськради Ігор Деркач та інші.

У змаганнях взяли участь три команди, що складаються зі студентів даного коледжу: «Леви», «Арабатська Стрілка» та «Непереборні». Хлопців із недавніх пір тренує вчитель фізичної культури навчального закладу Михайло Андросенко.

На полі спортсмени намагалися щосили, щоб здобути перемогу. У підсумку, перше місце виборола команда «Леви», друге – «Арабатська Стрілка», третє – «Непереборні».

Гості заходу нікого із голболістів не залишили без призів. Віра Целуйко вручила грошові подарунки, Ігор Деркач – солодкі презенти, а Дарина Євстратова – подарунковий сертифікат на набуття спортивної форми, яка така необхідна студентам.

Подякою начальника відділу культури та спорту Генічної міськради Олександра Зюмкіна за вагомий внесок в організацію реабілітаційних та спортивно-масових заходів для людей з обмеженими фізичними можливостями було нагороджено директора коледжу Галину Толубець.

Детальніше про змагання читайте у наступному випуску газети «Приазовська правда».