Змагання Каховської МТГ серед осіб з інвалідністю 23.11.21

29 Листопада, 2021

В м. Каховка відбулись змагання Каховської МТГ серед осіб з інвалідністю, присвячених Міжнародному Дню людей з інвалідністю. Змагання були організовані Каховською філією «Інваспорт» спільно з відділом молоді та спорту, відділом праці і соціального захисту населення Каховської міської ради, та при підтримці адміністрації закладів.
23 листопада в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів Каховської міської ради відбулись змагання з бочча серед дітей. За результатами змагань перше місце посів Іванов Михайло, друге місце – Троян Анна, третє місце – Ніжикова Тетяна.
26 листопада в КЗ ХОР «Каховський геріатричний пансіонат» відбулись змагання з шахів та шашок-64. За результатами змагань перше місце з шахів посів Мельничук Анатолій, друге місце – Подаляко Андрій, третє місце – Кирющенко Сергій.
В шашках перше місце серед чоловіків посів Таберко Микола, друге місце – Дрочов Віктор,третє місце – Марченко Михайло. У жінок перше місце посіла Подаляко Валентина, друге місце у Набойщикової Ірини, третє місце – Гриценко Марія.
Переможці та призери нагороджені грамотами та кубками. Всі учасники дитячих змагань нагороджені заохочувальними призами, учасники змагань з шахів та шашок нагороджені грамотами за активну участь у змаганнях.