Зустріч спортсменів Херсонського регіонального центру та ДЮСШІ у мера 06 грудня 2021 року

06 Грудня, 2021

Сьогодні, 06 грудня 2021 року в малій залі міськвиконкому відбулась зустріч спортсменів Херсонського регіонального центру з фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» та ДЮСШІ з секретарем Херсонської міської ради Галиною Луговою, в.о. заступника міського голови Сергієм Циганком, присвячена Міжнародному дню людей з інвалідністю. На зустрічі також були присутні: начальник управління молоді та спорту Херсонської міськради Олексій Заболотний, начальник управління соціальної політики Олена Рузгіс, начальник Херсонського регіонального центру «Інваспорт» Дмитро Шейко; директор ДЮСШІ Руслан Малашенко та інші .
Виступаючі звернули увагу на те, що цей день не є святом, він покликаний привернути увагу суспільства до проблем людей, які мають певні особливості, пов’язані з інвалідністю, захисту їх прав, гідності і благополуччя.
У довірчій бесіді спортсмени поділилися своїми проблемами і пропозиціями щодо покращення умов заняття фізичною культурою і спортом, удосконалення місць пересування осіб з інвалідністю, паркування їх транспорту тощо.
Зі свого боку міськвиконком завірив, що зверне особливу увагу до цих зауважень і зробить все можливе, що від них залежить.
Також, на цій зустрічі згідно з розпорядженням міського голови від 23.11.2021р. № 1527-к за високі досягнення у спорті, гідне представлення рідного міста на міжнародній спортивній арені, самовідданість, волю до перемоги було нагороджено Почесною грамотою міського голови:
– Глухова Володимира, майстра спорту України, чемпіона світу з вільної боротьби серед молоді серед спортсменів з порушеннями слуху;
– Ненько Наталію, майстра спорту України, бронзову призерку чемпіонату світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху;
– Шейко Дмитра, за підготовку спортсменів та високу професійну майстерність, тренера Глухова Володимира та Ненько Наталії.
Бажаємо всім міцного здоров’я на великих досягнень!